Znajdziesz nas na

https://web.facebook.com/Nasze-Testowanie-782965028474854/https://www.instagram.com/marczella6/https://plus.google.com/u/0/112016180150073208860/postshttps://pl.pinterest.com/marczella6/nasze-testowanie/

poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Kryształki do kąpieli Źródło młodości Kneipp

Kryształki do kąpieli od dawna u mnie goszczą. Gdy mam ochotę na odprężającą kąpiel wystarczy opakowanie, i już mogę delektować się chwilą tylko dla siebie. Moje ulubione to kryształki o nazwie Źródło młodości. Cudowny odprężający zapach granatu i olejków eterycznych sprawia, to jest to co lubię najbardziej.

Opis producenta:
Kryształki do kąpieli Źródło młodości Kneipp® zawierają wysokowartościowy ekstrakt granatu i naturalne olejki eteryczne. Pikantny owocowy zapach aktywizuje ciało i duszę - dla nowych sił witalnych. Pielęgnujący olejek amarantowy rozpieszcza i zapewnia gładkie odczucie skóry.


Kryształki do kąpieli Kneipp® zawierają duży udział naturalnie czystej termalnej soli solankowej. Sól ta jest pozyskiwana w jedynej pozostałej w Europie warzelni panwiowej, Salinie Luisenhall, z czystej naturalnej solanki, która na głębokości 460 metrów stale wzbogaca się ze złóż soli mającego 250 milionów lat prastarego morza. Naturalnie czysta solanka jest wolna od chemicznych dodatków i wpływów środowiska.
Mikroelementy i sole mineralne spełniają ważne funkcje w procesie przemiany materii i dlatego są ważne dla ludzkiego organizmu. Termalna sόl solankowa Kryształkόw do kąpieli Kneipp® zawiera naturalne mikroelementy z solanki termalnej.


Sposób użycia: wsypać kryształki do kąpieli do wanny z ciepłą wodą o temperaturze ok. 36-38°C i rozpuścić je całkowicie. Optymalny czas rozkoszowania się kąpielą to 15-20 minut.

Składniki: Sodium Chloride, Punica Granatum Fruit Extract, Amaranthus Caudatus Seed Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil, Benzyl Benzoate, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Citronellol, Parfum (Fragrance), Polysorbate 20, Glycerin, Aqua (Water), Tocopherol, CI 16255.

Opakowanie zawiera 60 g kryształków.

Cena: ok. 5 zł

2 komentarze: