Znajdziesz nas na

https://web.facebook.com/Nasze-Testowanie-782965028474854/https://www.instagram.com/marczella6/https://plus.google.com/u/0/112016180150073208860/postshttps://pl.pinterest.com/marczella6/nasze-testowanie/

niedziela, 3 kwietnia 2016

Garnier Neo Dry Mist

Kolejne testowanie z ofeminin.pl. Tym razem "załapałam" się do testu nowego antyperspirantu od Garnier.

Garnier Neo Dry-Mist to pierwszy antyperspirant w formie suchej mgiełki, który jest jednocześnie łagodny do skóry i bezwzględny dla potu. Zapewnia ochronę przed potem i przykrym zapachem przez 48 godzin.

Pantenol i naturalne, ultraabsorbujące minerały sprawiają, że Dry-Mist pielęgnuje skórę pod pachami i jednocześnie absorbuje wilgoć.

Innowacyjny aplikator, stworzony by w 100% pokrywać skórę pod pachami formułą produktu sprawia, że sucha mgiełka Dry-Mist delikatnie osiada na skórze. Sucha mgiełka antyperspirantu dba o skórę pod pachami i może być stosowana nawet tuż po depilacji nie podrażniające jej.

Antyperspirant Garnier Neo Dry-Mist dostępny jest w 5 wersjach zapachowych:
- Floral Touch
- Fresh blossom
- Light freshness
- Pure cotton
- Shower Clean


Moja opinia:
Po kilku dniach stosowania Garnier Neo Dry Mist przyznam, że ten antyperspirant skradł moje serce. Faktycznie nie pozostawia śladów, szybko się wchłania i fajnie pielęgnuje skórę pod pachami. Zapach również przypadł mi do gustu, ale z chęcią wypróbuję i inne jego warianty. Polecam.

4 komentarze:

  1. świetny jest.
    to jedyny test na ofeminin, do którego udało mi się dostać, ale helloł, szukali 500 testerów hehe.

    moja recenzja:
    http://pa2ul.blogspot.com/2016/04/dezodorant-garnier-recenzja.html

    OdpowiedzUsuń