Znajdziesz nas na

https://web.facebook.com/Nasze-Testowanie-782965028474854/https://www.instagram.com/marczella6/https://plus.google.com/u/0/112016180150073208860/postshttps://pl.pinterest.com/marczella6/nasze-testowanie/

poniedziałek, 17 października 2016

Mój sposób na jesienną chandrę z Le Petit Marseillais

Jesień - pora roku, która nie napawa optymizmem. Za oknem smutno, szaro i deszczowo. Aby osłodzić troszeczkę ten czas, by dodać sobie energii na cały dzień warto wybrać kąpiel/prysznic z ulubionym zapachem. W moim przypadku są to żele pod prysznic z Le Petit Marseillais "Kwiat Pomarańczy" oraz "Werbena i Cytryna. To one sprawiają, że w jesienną aurę chce mi się żyć.

Myśląc o Le Petit Marseillais od razu przychodzą nam do głowy niespotykane połączenia  zapachów i naturalny skład. Każda z nas zna charakterystyczne buteleczki z małym chłopczykiem, każda ma wśród nich swojego ulubieńca. Moimi jesienno-zimowymi  "przyjaciółmi" są Werbena i Cytryna oraz Kwiat Pomarańczy. Można rzec duety doskonałe, świeże, aromatyczne, energetyzujące - w sam raz na ten okres w roku, gdy większość z nas szuka bodźca do działania, zastrzyku energii i powodu do wstania z łóżka.

Delikatny żel pod prysznic Le Petit Marseillais Werbena i Cytryna

"Otul się zapachem werbeny z lekką cytrusową nutą. Werbena z Le Petit Marseillais to pełna aromatu roślina rozkwitająca w promieniach prowansalskiego słońca. Jej zbiory przypadają na okres tuż przed kwitnieniem.  Dojrzewająca w gorącej Sycylii cytryna użyta w recepturze Le Petit Marseillais pochodzi z upraw ekologicznych, a jej organiczne olejki eteryczne są wydobywane z kory drzew cytrynowych"
Le Petit Marseillais Werbena i Cytryna delikatnie oczyszcza Twoją skórę. Lekka, łatwa do spłukiwania piana pozostawia świeży, słoneczny zapach. Twoja skóra czuje się rozpieszczona – jest miękka, nawilżona i odświeżona!

- pH neutralne dla skóry,
- produkt testowany dermatologicznie,
- baza myjąca pochodzenia roślinnego.


Kremowy żel pod prysznic Le Petit Marseillais Kwiat Pomarańczy

"Pomyśl o słodkim zapachu białych kwiatów pomarańczy, o ich wyjątkowym aromacie, który unosi się w wiosennych promieniach śródziemnomorskiego słońca. To kwiaty pomarańczy tworzą zniewalający bukiet zapachowy Le Petit Marseillais, tak wymarzony dla Twojej skóry".
Le Petit Marseillais Kwiat Pomarańczy delikatnie oczyszcza Twoją skórę, zaspokajając jej potrzeby. Delikatna, łatwa do spłukiwania piana pielęgnuje ją kwiatowym zapachem. Twoja skóra cieszy się harmonią – jest miękka, nawilżona i odżywiona!
  • pH neutralne dla skóry,
  • produkt testowany dermatologicznie,
  • biodegradowalna baza myjąca pochodzenia roślinnego.
Sekret kwiatu pomarańczy:
"Drzewka pomarańczowe rozkwitają w środziemnomorskim słońcu. Ich białe kwiaty zbiera się w okresie od kwietnia do czerwca i poddaje destylacji. Sam kwiat pomarańczy to cenny perfumeryjny składnik jego zapach znany jest z właściwości odprężających, a ekstrakt z kwiatu pomarańczy pomaga regenerować naskórek".

Oba kosmetyki doskonale odżywiają i wygładzają skórę, obficie się pienią, zamieniają chwile pod prysznicem w cytrusową przygodę, dodając energii i chęci do życia.

Odpowiedzią na pytanie: "Jak zapachy Le petit Marseillais wpływają na moje samopoczucie?" jest, że po prostu dają niezłego "kopa" do działania, odświeża umysł i sprawia, że dzień staje się lepszy.
 

#ambasadorkaLPM


Znajdziesz nas na
https://web.facebook.com/Nasze-Testowanie-782965028474854/https://www.instagram.com/marczella6/https://plus.google.com/u/0/112016180150073208860/postshttps://pl.pinterest.com/marczella6/nasze-testowanie/

3 komentarze: